Time flies

30.11.2012 :: 14:22 Komentuj (1)

Tyle czasu minęło. Tak dużo się zmieniło.
Jednak czuję sie bogata i pełna szczęścia.
Mimo, iż bliski mi świat zmienia sie jak kalejdoskopie a niektorzy jeszcze mają przed sobą długą, samotną prostą, to nie obawiam się tego.
Teraz to ja jestem szcześliwa i dzielę się tym szczęściem. Tak jak kiedyś Ty ze mną.

Prosty weekend

07.12.2012 :: 21:32 Komentuj (0)

Wróciłam na trening do naszego Dojo. Co prawda nie mam zamiaru bić się na sparingach. Jednak ćwiczenia dały mi dużo energii i pozwolą rozwijać się dalej.

Porządków ciąg dalszy. Pozamykałam przeszłość i teraz obróciłam oko swojej jaźni i jestem tam tylko ja. Dobrze jest mieć baczenie na sprawy z przeszłości, ale tylko po to by traktować przeszłość jak archiwa, z których można wyciągnąć tylko to co potrzebne w danej chwili.

Po co się bać. Nikt nikogo nie krzywdzi bez powodu. Ostatnio zobaczyłam, że prawda ma o wiele silniejsze przesłanie niż odwlekanie czy zamiatanie pewnych uczuć pod dywan. Choć na początku można dostać po głowie, nawet od osób, które najbardziej kochają, to jednak potem na następny dzień następuje zmiana i głębsze przemyślenie pewnych zachowań i reakcji. Reszta to kwestia zaufania i czasu.

Jeszcze tylko muszę nie wybiegać tak w przyszłość, co może się stać a co nie. Zwłaszcza, że uwielbiam sobie brać więcej i więcej nieciekawych myśli na barki. Zwłaszcza nieuzasadnionych.
Jednak przeczucia są silne i jasne. Wszystko ulegnie pozytywnej zmianie.

Zawsze tego chciałam, więc to mam.

Menu: Główna | O mnie | Księga
Archiwum: 2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
2010
2009
2008

Linki: Teneniel

Szablon wykonała Effy, pobrano z szablony.blogowicz.info
Wspierane przez: Blog & dodatki na bloga.